Головна Економіка В глави УПЦ митрополита Володимира пневмонія

В глави УПЦ митрополита Володимира пневмонія

митрополит Володимир

 митрополит ВолодимирВ понеділок, митрополита Володимира госпіталізували в зв’язку з погіршенням стані здоров’я повідомили ЗМІ. А станом на ранок, 3 листопада, здоров’я глави УПЦ МП митрополита Володимира не покращилося. 
«У митрополита Володимира проблема з системою дихання. Ця госпіталізація не пов’язана з тим, що він 16 вересня зламав шийку стегна», – заявили в прес-службі УПЦ, пише «Комсомольская правда в Украине».

Точний діагноз владиці ще не встановлено. Існують версії, що це – пневмонія, яка розвинулася через те, що глава УПЦ мало рухався останнім часом.

23 листопада Блаженніший відзначить своє 76-річчя. І лише місяць тому його виписали з лікарні після операції з приводу перелому шийки стегна. Операція пройшла успішно, але Володимир не молодий. Не виключено, що велику частину часу він лежав чи сидів. Поважний вік, слабкість після операції і загальне самопочуття могли стати причиною розвитку пневмонії. При цій хворобі у людини поверхневе дихання, через що внизу легенів починаються застої і утворюється запалення. Причому у літніх пневмонія протікає інакше, ніж у молодих людей. Часто відсутні такі характерні симптоми, як підвищення температури, кашель, біль у грудях. Проте наявні слабкість, млявість, поганий настрій, відсутність апетиту.

«Стан здоров’я митрополита Володимира – стабільно важкий. Потрібно, щоб пройшов час, але гірше йому не стає. Лікарі займаються лікуванням, а ми молимося», – повідомили у прес-службі УПЦ.

У дворі Києво-Печерської лаври, офіційній резиденції УПЦ, священнослужителі ходять в пригніченому стані.

«Що з ним сталося – сказати не можу, але точно знаю, що справи у нього кепські, в реанімації він. Але ми молимося і віримо», – заявила одна матушка з Лаври.

У Лаврі, як і раніше, проходять екскурсії, парафіяни відвідують храми, а священики проводять служби. Яких-небудь загальних молебнів за здоров’я предстоятеля УПЦ поки не намічається.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here