Головна Економіка В агрохолдингу Гути зарплати, як мрія

В агрохолдингу Гути зарплати, як мрія

Мрія

МріяУкраїнські гіганти агропромислового комплексу почали запрошувати на роботу іноземців-фахівців у галузі сільського господарства. Зарплати спеціалістам-агрономам та зоотехнікам вітчизняні компанії готові платити європейські – 3 тис. євро, повідомляє ТСН.
“Шукаємо агрономів, зоотехніків, насінноводів, механіків. Особливо цікавлять молоді фахівці, які є випускниками шкіл, коледжів, які хочуть отримати досвід, якого в своїй країні вони отримати не можуть”, – розповіла директор одного із агрохолдингів “Мрія” України Владислава Рутицька.
Під час виставки технічних новинок сільськогосподарської галузі у німецькому Ганновері до українського стенду у пошуках заробітків вишикувалась черга.
За два дні було зафіксовано близько півтисячі претендентів. Конкуренція часом досягає 10 осіб на одне вакантне місце.
Відбір – суворий: спершу – електронна анкета, хто не відсіявся – проходить співбесіду.
Так німецький агроном Гартвіг Фльотер, який навчався у Великій Британії, за кілька днів полетить на фінальну співбесіду до Києва. Якщо приймуть на роботу, – працюватиме на Тернопільщині.
Україна для молодого фермера – мрія агрномома: приваблює розмахом і чорноземом, адже працювати доведеться на одних із найродючіших ґрунтах у світі та на величезній площі – 300 тис. гектарів замість 80 тисяч у Німеччині.
Гартвіг хоче отримувати в Україні 3 тис. євро щомісяця – це понад 30 тис. гривень.
У вітчизяних агрохолдингах кажуть, що за європейських спеціалістів платити стільки готові, бо в Україні, попри понад 20 аграрних вишів, сучасних фахівців не навчають через брак техніки.
Практичний досвід іноземці зможуть передати українським колегам, сподіваються підприємці.
При компаніях навіть з’являються власні агрошколи – щоби в подальшому платити тисячі євро уже власним – українським аграріям.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here