Головна Економіка Від оренди під час Євро – 2012 бюджет поповниться 5 мільйонами

Від оренди під час Євро – 2012 бюджет поповниться 5 мільйонами

euro-2012

euro-2012Під час проведення Чемпіонату Європи з футболу орендодавці можуть сплатити до бюджету майже 5 млн. гривень. Саме таку суму надходжень до бюджету очікують від цієї категорії платників в податковій.

Розрахунки зроблені на основі середньої вартості житла, що пропонується в оренду. Вартість помешкання у Києві складає 1100 грн., Донецьку – 450 грн., Львові – 350 грн., Харкові – 360 грн. Кількість футбольних вболівальників та туристів у цей період сягне понад 200 тис. осіб, а отже – значна частина з них орендуватиме житло.

Загалом, станом на 1 січня поточного року зареєстровано понад 85 тисяч осіб, які здійснювали діяльність у сфері готельного бізнесу або надавали в оренду нерухоме майно. З них 52 тис. – фізичні особи-підприємці та 33 тис. – громадяни, до бюджету сплачено понад 44 млн. грн.

Протягом першого кварталу поточного року зареєстровано понад 22 тисячі громадян, які отримували доходи від надання в оренду нерухомого майна. Вони сплатили бюджету майже 16 млн. гривень податку,  про це повідомили у перс-службі ДПС

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here