Головна Економіка Влада каже, що на неї працює 200 мільйонів доларів інвестицій

Влада каже, що на неї працює 200 мільйонів доларів інвестицій

«Сьогодні на Тернопільщині «працює» 200 мільйонів доларів прямих іноземних інвестицій, у тому числі з залученими кредитами», – наголосив начальник управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності ОДА Василь Кравець, аналізуючи зроблене в області за минулий рік. – Смак приходить під час роботи. І коли ця робота до снаги, інвестори починають залучати своїх друзів, партнерів»,  пише Номер один

Зі слів чиновника, інвестори – внутрішні та зовнішні, хоча і повільно, але з’являються в економіці області. Як доказ, 80 нових підприємств, створених протягом цього року завдяки залученим інвестиціям. Загалом же сьогодні на Тернопільщині працює 230 підприємств.

«Тернопільщина, як і вся Україна, потребує як внутрішніх, так і зовнішніх інвестицій. Хоча внутрішнім інвесторам не вистачає коштів», – визнав Василь Кравець.

Вже всьоме вирішити цю проблему влада Тернопільщини вкотре намагатиметься під час Інвестиційного форуму, що традиційно проходить у Тернополі 27-28 квітня на базі Тернопільського національного економічного університету.

«20-25 іноземних делегацій та уповноважених представників іноземних інвесторів візьмуть участь у роботі VII Міжнародного інвестиційного форуму, – наголосив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Василь Гецько. – Мета Форуму – привернути увагу потенційних інвесторів до інвестиційної привабливості Тернопільської області з метою будівництва нових заводів та використання інвестиційної привабливості області з врахуванням її конкурентних переваг порівняно з іншими регіонами».

У рамках заходу діятиме Єдиний інформаційно-консультаційний центр за участі фахівців тернопільської митниці, податкової служби, управління Держкомзему, державного реєстратора Тернопільської міської ради, тобто потенційні інвестори – закордонні та вітчизняні зможуть отримати консультації фахівців щодо умов ведення бізнесу.

Під час роботи секцій буде продемонстровано стратегічне бачення розвитку області. Зокрема, Тернопіль презентуватиме 6 проектів, у тому числі і щодо розвитку аеропорту, енергозберігаючих технологій, покращення місцевого самоврядування тощо.

Крім того, у травні Тернопільщина буде презентувати себе в Американській торговій палаті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here