Влада каже, що на неї працює 200 мільйонів доларів інвестицій
«Сьогодні на Тернопільщині «працює» 200 мільйонів доларів прямих іноземних інвестицій, у тому числі з залученими кредитами», – наголосив начальник управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності ОДА Василь Кравець, аналізуючи зроблене в області за минулий рік. – Смак приходить під час роботи. І коли ця робота до снаги, інвестори починають залучати своїх друзів, партнерів»,  пише Номер один
Зі слів чиновника, інвестори – внутрішні та зовнішні, хоча і повільно, але з’являються в економіці області. Як доказ, 80 нових підприємств, створених протягом цього року завдяки залученим інвестиціям. Загалом же сьогодні на Тернопільщині працює 230 підприємств.

«Тернопільщина, як і вся Україна, потребує як внутрішніх, так і зовнішніх інвестицій. Хоча внутрішнім інвесторам не вистачає коштів», – визнав Василь Кравець.

Вже всьоме вирішити цю проблему влада Тернопільщини вкотре намагатиметься під час Інвестиційного форуму, що традиційно проходить у Тернополі 27-28 квітня на базі Тернопільського національного економічного університету.

«20-25 іноземних делегацій та уповноважених представників іноземних інвесторів візьмуть участь у роботі VII Міжнародного інвестиційного форуму, – наголосив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Василь Гецько. – Мета Форуму – привернути увагу потенційних інвесторів до інвестиційної привабливості Тернопільської області з метою будівництва нових заводів та використання інвестиційної привабливості області з врахуванням її конкурентних переваг порівняно з іншими регіонами».

У рамках заходу діятиме Єдиний інформаційно-консультаційний центр за участі фахівців тернопільської митниці, податкової служби, управління Держкомзему, державного реєстратора Тернопільської міської ради, тобто потенційні інвестори – закордонні та вітчизняні зможуть отримати консультації фахівців щодо умов ведення бізнесу.

Під час роботи секцій буде продемонстровано стратегічне бачення розвитку області. Зокрема, Тернопіль презентуватиме 6 проектів, у тому числі і щодо розвитку аеропорту, енергозберігаючих технологій, покращення місцевого самоврядування тощо.

Крім того, у травні Тернопільщина буде презентувати себе в Американській торговій палаті.
Категорії: Економіка

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: