Головна Економіка Використання державних коштів в області йде по плану

Використання державних коштів в області йде по плану

Як доповів начальник головного фінансового управління ОДА Ігор Пиріг, доходи загального фонду обласного бюджету виконано на 100,3 відсотка, одержано 48,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом 2011 року надходження зросли на 6,7 млн гривень, або на 16 відсотків.

Податку з доходів фізичних осіб надійшло 42,5 млн гривень, надходження збільшилися на 5,8 млн гривень, або 15,5 відсотка. В загальній структурі доходів питома вага цього податку складає 86,9 відсотка.

Плати за надання адміністративних послуг  надійшло 3,8 млн гривень, що на рівні надходжень першого кварталу минулого року, зборів та платежів за спеціальне використання природних ресурсів — 1,8 млн гривень, або 159,6 відсотка планових показників, приріст до минулого року склав 0,8 млн гривень.

Від розміщення тимчасово вільних коштів загального та спеціального фондів обласного бюджету на депозитних рахунках в установах банків отримано 273,8 тис. гривень.

Дотації вирівнювання з державного бюджету при плані 120 млн гривень отримано 104,8 млн гривень, або недоодержано — 15,2 млн гривень. Вказані кошти надійшли 06.04.2012.

Субвенцій з державного бюджету одержано по загальному фонду — 274,7 млн гривень.

З метою забезпечення виплати заробітної плати, оплати розрахунків за спожиті енергоносії, фінансування інших першочергових видатків та недопущення виникнення кредиторської заборгованості станом на 1 квітня 2012 року, обласним бюджетом отримано короткотермінові позички в сумі 47,1 млн гривень на покриття тимчасових касових розривів, які погашені повністю.

Видатки загального фонду (без врахування субвенцій з державного бюджету) склали 169,2 млн гривень.

На утримання установ освіти спрямовано 71,7 млн гривень, охорони здоров’я — 73,6 млн гривень, соціального захисту — 6,3 млн гривень, культури та мистецтва — 10,3 млн гривень, фізичної культури і спорту —    2,9 млн гривень, молодіжної політики — 0,7 млн гривень, обласної ради — 1,1 млн гривень.

На виплату допомог на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу використано 104,4 тис. гривень, пільг на медичне обслуговування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи — 337,7 тис. гривень, компенсаційних виплат інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування — 56,3 тис. гривень, встановлення телефонів інвалідам І та
ІІ  груп — 1,6 тис. гривень.

На проведення основних культурно-мистецьких заходів місцевого та регіонального значення використано 67,4 тис. гривень. Обласні програми профінансовано на 4,5 млн гривень.

Субвенції на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям надійшло 211,3 млн гривень; виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях за принципом ,,гроші ходять за дитиною” — 1,6 млн гривень;  оплату пільг та житлових субсидій за енергоносії та житлово-комунальні послуги — 55 млн гривень; надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та пільговий проїзд —   6,4 млн гривень; надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного  побутового палива і скрапленого газу — 150 тис. гривень; проведення виборів сiльських, селищних, міських голів  —  187,7 тис. гривень.

Спеціальний фонд обласного бюджету за доходами  виконано на 21,4 млн гривень. Видатки спеціального фонду склали 14,8 млн гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here