Головна Економіка Антимонопольний оштрафував пекарів і ковбасників

Антимонопольний оштрафував пекарів і ковбасників

антимонопольний комітет

антимонопольний комітетТернопільське обласне територіальне відділення Антимонопольного Комітету зобов’язало суб’єкти господарювання припинити порушення та сплатити штраф до державного бюджету.

ПП «Еко-Планета» м. Тернопіль оштрафовано на 10 тис. грн. Як встановило відділення, відповідач поширював недостовірну інформацію щодо надання безкоштовних консультацій юристами. Однак, згідно з зверненням заявника, вказана послуга коштувала йому 50 грн.

ПП «Бекерай» м. Кременець оштрафовано на 30 тис. грн. Як встановили представники АМК, підприємець поширював на упаковці неправдиву інформацію щодо ваги товару (хліба та хлібобулочних виробів). Така інформація внаслідок обраного способу її викладення вводила споживачів в оману щодо ваги даного виробу.

ФОП Адамович Я.Ф. оштрафовано на 8 тис. грн. Як встановили працівники територіальноговідділення, ФОП, при виробництві ковбас по ТУ, використовувала традиційні назви у словосполученнях з іншими словами, зокрема: «Дрогобицька особлива», «Чайна нова», що створювало у споживачів уявлення щодо придбання товарів, які виготовлені за державними та міждержавними стандартами.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here