Алкоголь зросте в ціні але пити менше не будутьгорілкаПерший віце-прем’єр-міністр Валерій Хорошковський запропонував провідним українським виробникам алкоголю підняти акцизи на свою продукцію для підвищення надходжень до бюджету. Водночас, виробники очікують від Кабміну інших заходів з наповнення скарбниці – рішучої боротьби з нелегальним алкоголем.

За даними ZN.UA, нараду з виробниками, присвячену підвищенню надходжень від акцизного збору, Хорошковський провів 26 березня.

«Ми очікували, – розповів ZN.UA один з учасників наради, – що Валерій Іванович як колишній глава СБУ розповість, що ринок виробництва спирту й горілки буде легалізовано, що бандитів виженуть зі спиртозаводів, заборонять виробляти й торгувати паленою горілкою, що буде перекрито всі шляхи уникнення оподаткування. Тобто буде розширено базу оподаткування в галузі, створено стимули для зміцнення і розвитку легальних горілочних брендів. Що буде вирішено корпоративні спори, якими криміналітет шматує деякі горілочні компанії. Що держава створить умови для стимулювання експорту алкоголю».

«Але натомість почули стару заїжджену ідею, що Кабмін планує знову підвищити мінімальну роздрібну ціну на горілку. Виграють від цього кілька дорогих брендів», – додав він.

На думку виробників, збільшення податкового навантаження на легальний білий сектор до різкого збільшення платежів до бюджету не спричинить. «Мільярди податків можна знайти тільки в чорному бізнесі, який держава повинна забрати в бандитів», – відзначило джерело.
Категорії: Економіка

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: