Головна Економіка Азаров, реформи – надійний фундамент для розвитку економіки.

Азаров, реформи – надійний фундамент для розвитку економіки.

Азаров

АзаровНа запитання користувачів мережі Facebook, як часто буває по п’ятницях відповідав Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Один з користувачів мережі його запитав що, на кухонних розмовах і суперечках про політику більшість прихильників партій регіонів прогнозують, що результат реформ буде відчутний лише в 2013р. Микола Янович, як ви думаєте коли буде відчутний результат для більшості громадян?

На це Микола Янович відповів, що результати реформ можна розділити на короткострокові та довгострокові. Наприклад, скорочення і спрощення адміністративно-управлінського апарату вже цього року дало економію бюджетних коштів понад 1 млрд. Ті заходи, які проводилися в області дерегуляції, спрощення, вже зараз дають позитивний ефект. Частина заходів, їх результати позначаться через роки. Завдання створити умови для довгострокового прискореного розвитку економіки, щоб не було кризи, щоб не було спаду в розвитку економіки. Тому що будь-який спад – це погіршення життя людей. А таких спадів за останні 20 років було, на жаль, дуже багато, згадайте самі про них.

Тому ще раз повторюю, завдання реформ – створити надійний фундамент для розвитку економіки. Якщо реформи будуть проведені в повному обсязі, то й фундамент вийде потужний, серйозний, на якому буде стійко стояти наша країна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here