Головна Політакценти Іван Матієшин – імовірний конкурент Чубака?

Іван Матієшин – імовірний конкурент Чубака?

МатієшинПісляріздвяний період став багатий на початки пердвиборчої гонки в місті та області. Вітання кандидатів, які вже визначилися і дійсно бажають йти в нашій області на вибори плавно змінили візити і бігборди тих, хто щойно буде визначатися як то кажуть «пробує грунт».
Пересічних мешканців  цікавить хто ж то такий Іван Матвієшин, який раптом захотів організовувати фестиваль «Україна – Свята Родина» в місті Тернопіль, та ще й до того сам його рекламує, адже про такого політика чи пак громадського діяча в мало хто чув. Однак напередодні виборів ще і не про таких діячів ми почуємо. Наша цікавість завела нас на сайт цього діяча і от, хочемо поділитися з вами дорогі виборці отриманими знаннями про людину, яка імовірно «осідлає» Борщівський округ, в якому вже зібрався балотуватися співвласник ТРЦ Подоляни Василь Чубак. Адже вже неодноразово з’являвся на очі мешканцям Борщівщини. Головний герой нашої публікації очолює партійне об’єднання «Рідна Вітчизна», від якого імовірно і буде йти у нардепи.
Довідка:
Народився 21 травня 1951 року у селищі Пасьва, Архангельської області (Російська Федерація). Громадянин України.
Моїх батьків ще дітьми разом із сім’ями було вивезено з Тернопільської області до Крайньої Півночі. В ті важкі радянські часи така доля спіткала багато українських сімей. Ганебний ярлик «ворог народу» навішували на кожного господаря, який жив у охайному будинку, обробляв землю та мав у сараї декілька корів. Тоді для таких був один шлях – Сибір. Але ці випробування не завадили долі розпорядитись так, щоб тато з мамою познайомились саме на Півночі, одружились, і народили шістьох дітей (важко згадувати, але дві мої сестри померли через хвороби ще зовсім маленькими). Я був найстаршою дитиною в сім’ї.
У 1961 році під час «відлиги» батьки скористались можливістю повернутись на Батьківщину. Сім’я переїхала в рідне село Пелатківці Борщівського району, що на Тернопільщині. Там я пішов до четвертого класу восьмирічної школи (перші три роки навчався в Пасьві), після закінчення якої у 1966 році вступив до Дрогобицького нафтового технікуму на спеціальність «Буріння нафтових і газових свердловин». Після закінчення технікуму, в 1971 році за направленням поїхав працювати до Тюменської області. Але до цього вступив на заочне відділення до Івано-Франківського інституту нафти і газу, який закінчив у 1977 році, отримавши диплом гірничого інженера.
З 1971 року працюю в Тюменській області за фахом.
З 1992 року почав займатись приватним бізнесом, створивши Нафтову Компанію «Красноленінськнафтогаз». Майже 80% робітників – українці, які працюють за вахтовим методом, згідно російського та українського законодавства (всі мають ліцензії на роботу в Росії).
Благодійність: У 2008 році заснував благодійний фонд «Україна свята родина», який займається відродженням українських культурних цінностей та підтримкою молодих фахівців у різних галузях науки.
Літературна діяльність: Написав багато статей до періодичних видань. Був автором декількох посібників за якими навчаються студенти профільних вузів.
Нагороди: За роки роботи нагороджений багатьма дипломами та відзнаками, але найбільшу цінність для мене має медаль «За освоєння надр Тюменської області».
Сімейний стан: Одружений. Маю сина.