Ні влади, ні опозиції не існує, – ці поняття у відриві від контексту ситуації – просто безглузді абстракції, стверджує адвокат Тетяна Монтян
Є окремі люди або групи людей, які тут і зараз мають доступ (або не мають доступу) до якогось ресурсу, вважає юрист Тетяна Монтян *, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на ZN.UA. «Партія регіонів – це надзвичайно строкатий конгломерат, псевдомоноліт, всередині якого« під континентальної плитою », йдуть такі суперечки, ведуться такі бойові дії, в порівнянні з якими помаранчеві сварки« любих друзів »- це дитячий лепет на галявині. Тому справжня політична конкуренція відбувається переважно всередині самої ПР, а зовсім не між умовними владою і опозицією », – сказала вона.
На її думку, в країні є також лузери – «умовна” опозиція “, які голосно кричать, оскільки втратили владу через власні жадібності і браку управлінських навичок і були болісно відлучені від корита. Миритися з цим їм не хочеться.Зрозуміло, що “опозиціонери”, які зараз є в Україні, не здатні каналізувати, а тим більше – результативно очолити протестні настрої ».
«Все більш-менш притомні фігури з” лузерскіх “політичних сил, які володіють реальним ресурсом – матеріальним, соціальним, особистісним, – давно вже приєдналися, відкрито чи таємно, до ПР-переможниці, а залишилися« на кисні »тільки ті, хто нікому не потрібен. Ніяких «нових» або «наднових» зірок на нашому політичному небосхилі поки не спостерігається, та й звідки їм узятися? У наш час тотальної інтернетизації неможливо з’явитися нізвідки – всі, хто хоч чогось коштував, давно вже «засвітилися», а молодим-початківцям потрібен час на розкрутку », – підкреслила юрист.
«Тому з імовірністю 99% припускаю, що Януковичу і Ко поки нічого не загрожує. Хто б не переміг на виборах – практично всі вони нікуди не дінуться і будуть співпрацювати з ПР в тій чи іншій мірі. І це природно: якщо ті, хто при владі, роблять прийнятні пропозиції, – навіщо ж відмовлятися заради безглуздого протистояння з невизначеним результатом? 1% я залишаю на те, що Янукович щось «дістане» своїх впливових соратників і вони влаштують яку «фронду» або станеться щось несподіване, привнесене «ззовні», що кардинально змінить поточну структуру ситуації, і реальна влада опиниться в руках зовсім несподіваних людей », – вважає Монтян.