Головна Новини Назавжди 33: на Тернопільщині попрощалися з воїном Ігорем Власюком

Назавжди 33: на Тернопільщині попрощалися з воїном Ігорем Власюком

Борсуківська громада у сльозах провела в останню путь ще одного свого захисника — Власюка Ігоря Івановича.

Назавжди 33 роки…

Війна обірвала молоде життя, не дозволила здійснити плани: побудувати власну сім’ю, обійняти своїх майбутніх дітей, втілити у життя усі мрії та бажання.

Невимовне горе оселилося в серцях батьків, які втратили найдорожче — свого сина. Мати і батько, що вкладали в сина свою любов, надії і віру в щасливе майбутнє, сьогодні залишилися із нестерпним болем і порожнечею в душі. Для них – це незціленна рана, яку не зможе вилікувати час.

У розпачі сестра Мирослава, яка більше ніколи не обійме свого брата, не розділить з ним свої радощі та успіхи.

Церемонія поховання зібрала численну скорботну громаду. Віддати шану мужньому захисникові України прийшли односельчани, друзі та однокласники, священнослужителі. З різних куточків України прибули знайомі та бойові побратими.

Відспівування загиблого Героя відбулося в місцевому храмі села Передмірка. З усіма християнськими та військовими почестями велелюдною ходою провели воїна Ігоря в останню його земну дорогу на кладовище.

Ігор навіки залишиться у пам’яті кожного, хто його знав: щирий, світлий, мужній, відданий своїй землі, написали на сторінці громади.

Його подвиг — це незгасна свіча у серцях рідних, друзів, побратимів і всіх, хто шанує наших героїв.

Ніколи не забуваймо, якою дорогою ціною Україна виборює свободу і незалежність, цінуймо відвагу тих, хто захищає наше майбутнє!

Вічна пам’ять і слава Герою!