Головна Суспільство Чи актуально сьогодні дарувати щоденники та блокноти

Чи актуально сьогодні дарувати щоденники та блокноти

Щоденники досі залишаються найчастішим подарунком як колегам https://gifter.com.ua/, так і друзям. Але чи це розумно, якщо функцію записника можуть телефони, планшети і ноутбуки? Кому все ще можна подарувати щоденник і як правильно його вибрати?

При виборі подарунка у суспільстві керуються трьома принципами:

  • корисність;                                                                                                       
  • оригінальність;
  • нейтральність.

Сувенір повинен нічого не зобов’язувати, бути функціональним і зручним у використанні, радувати одержувача. Універсальним подарунком, незважаючи на велику кількість багатофункціональних пристроїв, залишаються щоденники, блокноти та планувальники.

Вони підходять чоловікам, жінкам та дітям, особам будь-якої професії та сімейного стану. Не розряджаються, не мають обмежень за обсягом символів для запису, можуть бути бюджетними та дорогими, стандартними та зробленими на індивідуальне замовлення, виготовленими вручну або в друкарні.

Плюси та мінуси

Щодня людина стикається з величезною кількістю інформації. Щоб не забути, доводиться все фіксувати:

  • важливі справи та зустрічі;
  • списки покупок;
  • номер телефону чи адресу;
  • ідею, замальовку, випадок.

Паперові носії можуть займати більше місця та не виконувати всі функції. Як нагадування доводиться розвішувати стікери або списки на видних місцях, постійно заглядати в блокнот. Архів записів також доводиться десь зберігати, тому багато хто вдається до допомоги електронних гаджетів, таким людям може знадобитись флешка з гравіюванням .

Залежно від того, кому призначено презент, можна звернути увагу на виготовлення блокнотів із логотипом або замовити неформальний варіант ручної роботи.

Як вибрати щоденник у подарунок

На що звернути увагу, купуючи в дарунок щоденник із логотипом? Перед тим, як обрати подарунок, потрібно вирішити, для чого він використовуватиметься, тоді й замовляти друк на блокнотах. Дизайн та розділи відрізняються залежно від того, що потрібно підібрати: робочий інструмент чи особистий щоденник.

Для запису щоденних справ потрібні сторінки з розподілом на дати. Але для планування на місяць творчої людини підійде варіант, де тиждень розміщується на одному розвороті, натомість половина планувальника складається з розлинених сторінок для запису думок та замальовок. Це рішення може зробити маму в декреті. Розліновані сторінки зручні для ведення списків покупок, рутинних справ на тиждень або день, складання меню або позначок розвитку дитини. А в розділі з датами вмістяться події та зустрічі

Для ділової людини з великою кількістю завдань зручніше, коли кожного дня відведена окрема сторінка. Краще із хронометражем. Плюс телефонна книжка та розділ на рік, де на кожен день відведено один рядок. Туди зручно записувати дати конференцій, відряджень, відпусток, пам’ятних подій та свят.

Для щоденника живлення, хронометражу робочого часу, запису доходів та витрат можуть бути зручними як планувальники, так і блокноти. Для особистих записів переважно використовувати немарковані сторінки, розлині або клітину.

Дизайн обирають залежно від статусу та смаку майбутнього власника. Одержувач не повинен соромитися чи соромитися скористатися презентом на людях. Тому ідеальним варіантом буде подивитись чи дізнатися заздалегідь, що в нього вже є. Якщо людина має блокнот, виконаний у ретро-стилі в техніці скрапбукінг, значить, таке оформлення планувальника буде приносити власнику задоволення щоразу, коли він скористається подарунком.

Нейтральний варіант – виготовлення щоденників із логотипом. Це може бути зображення, напис чи малюнок. Підходить у випадках, коли:

  • одержувач має статус у суспільстві, що передбачає серйозність і діловий стиль;
  • це представник професії, яка не пов’язана з творчістю;
  • смакові уподобання невідомі.

Залежно від характеру діяльності одержувача, індивідуальне замовлення може передбачити нестандартний розмір (більше або менше формату А5), фіксатор для ручки, вирубку по місяцях, застібку, відділення для візиток, колір та фактуру паперу та обкладинки, блоки листів для замальовок та записів.

Велика кількість електронних носіїв інформації не витіснила щоденники та блокноти з ужитку. Їх зручно тримати при собі у поїздках. Вони можна фіксувати інформацію як тексту, схеми чи малюнка у час. З ними легко поводитись, для цього не потрібно освоювати програми. Вони можуть працювати цілодобово без інтернету та зарядного пристрою, звільняючи мозок від великої кількості фактів та завдань.

Звичайний щоденник легко купити у найближчому книгарні та супермаркеті, замовити через інтернет. Але для подарунка краще вибирати блокноти та планувальники, які не лише корисні, а й вирішують додаткові завдання:

  • підкреслять статус власника;
  • транслюють світові його ділові якості;
  • радують, приносять естетичне задоволення.

Такі речі купують у магазинах сувенірів, що спеціалізуються на бізнес-тематиці. Там же можна замовити індивідуальний проект із потрібним логотипом, обкладинкою відповідного дизайну та якості, блоками листів під різні завдання та нестандартного формату.