Вологий корм є оптимальним вибором для котів, оскільки в природі вони споживають пом’якшену вологою їжу – м’ясо і рослини. Баланс корисних речовин і смаку – основні переваги використання таких продуктів харчування для пухнастих улюбленців.
Купити вологий корм для котів різних класів пропонує зоомагазин PetLife на сторінці https://petlife.in.ua/volohyi-korm-dlia-kotiv/. Кожен вид продукції має детальний опис, завдяки якому можна підібрати найкращий варіант. В інтернет-магазині є можливість придбати необхідну кількість корму, сплатити замовлення онлайн та обрати зручний спосіб доставки.
Популярні форми
Паштет для котів – однорідна маса, яка зазвичай консервується у бляшанки або пластикові герметичні пакети. Паштет легко розподіляти, він споживається комфортніше, оскільки в ньому багато вологи.
Ще один варіант – невеликі упаковки-паучі, що містять шматочки м’яса, риби або овочів у спеціальному соусі.
Вологий корм для котів і його сорти, різновиди, переваги
Різновидів і сортів підготовленої їжі для домашніх улюбленців є чимало. Наприклад, розрізняють:
- з базовим класичним складом;
- зі значною кількістю додаткових інгредієнтів і домішок.
Обидва типи можуть бути корисними. Перший варіант може підходити більшості тварин для щоденного харчування. Другий необхідний для котів, яким потрібна корекція стану здоров’я за допомогою насиченості їжі мінералами, вітамінами та іншими речовинами.
Будь-який сорт вологого корму має приємний смак і є привабливим для пухнастих улюбленців. Цьому сприяє м’яка текстура, насиченість білками і збалансованість мінералами, вітамінами, необхідними для здоров’я та активності тварини.
Перевагою вологих кормів у паучах є приготування їх за допомогою складної і тривалої підготовки, стерилізації. Тобто кожна упаковка заповнена якісною їжею, яка не містить шкідливих інгредієнтів та має значний смаковий асортимент.
Також є різні види мусів, які просто задовольняють апетит і потребу у їжі. Це теж важлива складова повноцінного раціону харчування.
Що має бути обов’язково у будь-якому сорті корму для кота?
Насамперед варто перевірити кількість натурального м’яса або риби. Діє просте правило: чим більше натурального м’яса, тим краще.
Друга важливе зауваження – не варто перенасичувати їжу додатковими інгредієнтами. Ароматизатори та інші добавки, які не є натуральними, допускаються у мінімальній кількості. Вони, до речі, не тільки шкодять травленню, а й можуть викликати алергічні реакції, захворювання шкіри та інші проблеми.
Варто купувати оптимальні за вартістю, але знайомі бренди. Експерименти в цьому випадку теж можливі, але не варто робити це постійно, бо те, що підходить сусідському коту, може зовсім не підходити іншій тварині.
Корекція раціону для оздоровлення та підтримки: обираємо оптимальний варіант
Додаткову градацію може вносити також потреба корекції раціону кота. Перелічимо поширені версії:
- повсякденні корми – зі стандартним набором поживних речовин;
- дієтичні – для котів з нирковою недостатністю або іншими видами захворювань;
- для активного виведення шерсті із шлунково-кишкового тракту;
- корми для стерилізованих тварин – для підтримки балансу речовин і попередження проблем із сечовидільною та іншими системами організму;
- консерви для вагітних чи годуючих кішок.
Є й інші різновиди кормів, які формуються для конкретного напрямку застосування та в залежності від потреб раціону домашнього улюбленця.
Найкращий варіант формування ідеального раціону – оптимальне поєднання різних сортів та контроль дієти як за кількісними, так і якісними характеристиками.