В асортименті сучасних магазинів техніки представлено чимало моделей роботів-пилососів, які мають різний набір технологій, потужність всмоктування та габарити. Щоби ви не переплачували за непотрібні функції, зібрали в статті найкращі додаткові можливості девайсів для прибирання. Вибирайте роботизований пристрій, необхідний саме у вашому будинку.
Зонування приміщення
Одна з найновіших та найпопулярніших функцій роботизованих пилососів. Вона особливо актуальна для великих квартир і будинків.
- Пристрій, використовуючи систему власних датчиків, детально сканує всі приміщення та будує віртуальну мапу. Користувач має можливість переглянути її в застосунку на смартфоні.
- Використовуючи побудовану мапу, робот-пилосос ретельно прибирає кожен сантиметр підлогового покриття, не пропускаючи жодної зони.
- Також користувач має змогу побудувати віртуальні стіни. Наприклад, це може бути актуально для локацій із крихкими предметами декору чи килимами з довгим ворсом, які можуть сильно зволожуватися під час вологого прибирання.
- Також є можливість запрограмувати день та час прибирання для кожної окремої зони оселі. Наприклад, коридор має прибиратися кожні два дні о 9 ранку, а вітальня — раз на тиждень в обід.
Зміна потужності всмоктування
Стандартний робот-пилосос легко впорається із забрудненнями на паркеті чи ламінаті, а також на килимах із коротким ворсом. Якщо килимове покриття має довгі та густі ворсинки, у пригоді стане можливість збільшення потужності всмоктування. Завдяки їй вдасться швидко прибрати максимальну кількість пилу та бруду. Користувачеві не доведеться вручну контролювати цей процес, адже функція працює автоматично. Тобто під час з’їзду з килима потужність всмоктування сміття нормалізується самостійно.
Одночасне сухе та вологе прибирання
Така функція дає змогу у 2–3 рази скоротити швидкість прибирання та досягти максимальної чистоти в приміщеннях. Вибирайте модель, оснащену баком для води, подача якої регулюється в електронний спосіб. Завдяки цьому пристрій повертається на базу, після чого очікує заміни серветки та доливання рідини. Жодних розводів, калюж і брудних плям на поверхні підлоги.
Самоочищення
Щоб звільнити користувача від необхідності очищати пилозбірник після кожного циклу прибирання, розробники пилососів додали функцію самоочищення на базі. Якщо ви хочете позбутися зайвого клопоту з обслуговуванням роботизованого помічника, у магазині Алло у Львові є широкий вибір моделей із такою технологією.
- Пристрій самостійно знаходить базу після закінчення процесу прибирання.
- Пил із вбудованої ємності висмоктується в більший бак всередині бази.
- Якщо це миюча модель, то серветка також знімається, очищається та сушиться.
Через 30–40 хвилин пристрій знову готовий до використання. Економте час на рутинних побутових справах, використовуючи сучасні прилади.