Головна Безпека в місті На Тернопільщині біля дороги знайшли автомобіль з тілом чоловіка

На Тернопільщині біля дороги знайшли автомобіль з тілом чоловіка

27 жовтня, неподалік села Звенигород Бучацького району місцева мешканка виявила в посадці труп чоловіка, повідомляє “НОВА Тернопільська газета”.

На дорозі поруч був припаркований автомобіль “Жигулі” білого кольору. На місце пригоди прибула поліція, там зараз працює слідчо-оперативна група.Лише після розтину тіла буде точно встановлено причину смерті чоловіка.

– Автомобіль припаркований неподалік цвинтаря села Звенигород, а відразу за густими кущами на поляні – тіло чоловіка. Я виїжджав туди. На перший погляд виглядало, ніби чоловік пішов збирати гриби і щось сталося… Утім, за кущами було розстелене покривало, на ньому – печиво та серветки. Алкоголю не було.

Тіло застигле навприсядки біля дерева, голову чоловік обіпер до стовбура. Одягнений в джинси, взутий в нове почищене взуття. Вже встановлено особу покійного – це мешканець села Сороки Бучацького району. Туди приїжджала дружина покійного, вона в розпачі.

Сподіваємось, правоохоронці з’ясують причину смерті чоловіка. Безумовно, потрібно перевірити, чи це не було вбивство, – повідомив громадський активіст із Бучача Роман Довбенко.